Veron Reklam Bilişim Veron Reklam Bilişim
Anasayfa » Görüntülü Reklamcılık » Remarketing

Remarketing

Google Remarketing (Yeniden Pazarlama) sitenizi daha önce ziyaret etmiş, markanızla ilgilenmiş potansiyel müşterilerinizi Google İçerik ağında tekrar hedeflemenizi sağlayan reklam modelidir.

Google Remarketing

Google Remarketing ile sitenizi ziyaret etmiş ancak satın alma işlemini gerçekleştirmemiş kullanıcıları hedefleyerek hem dönüşüm gerçekleşmesini sağlayabilir hem de marka bilinirliğini arttırabilirsiniz.


İlgi Alanına Göre Hedefleme

Google Remarketing ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıları kategorilere ayırabilir, böylece bu kullanıcıları diğer web sitelerinde gezerken hedefleyerek reklamlarınızı gösterebilir ve müşteri olarak kazanabilirsiniz.

Dönüşüm Gerçekleştirebilecek Kullanıcılar

Oluşturduğunuz kategori gruplarınız ve doğru bir Remarketing kurgusu sayesinde reklamlarınızı sadece istediğiniz kişilere gösterebilir, dönüşüm gerçekleştirme olasılığı yüksek olan kullanıcıları hedefleyebilirsiniz.

Örneğin; Web sitenizdeki ürün gruplarından biri olan Küçük Ev Aletlerinde kampanya dönemine girerseniz bu gruba özel bir banner çalışması yaparak sadece bu sayfanızı ziyaret eden kullanıcılara reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Remarketing ( Yeniden Pazarlama)

Google Remarketing web sitenize gelen kişileri doğru kategorilendirme ile düzenli olarak takip etmenizi sağlayan bir reklam modelidir. Düşük maliyetler ile satın alma döngüsünden çıkmış ve sitenizden ayrılmış kullanıcıları hedefleyerek dönüşüm oranınızı ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Detaylı bilgi mi istediniz ?
Uzman temsilcimiz sizi arasın ...


E-BÜLTEN